! Herkes bilmeli Periskop Pazarlama İpuçları

! Aslında, çok az zaman ve para ile, Periskop pazarlama başarısı için hızlı yolda Yeni firma koyabilirsiniz ne yapalım? Eğer öyleyse, doğru yerdesiniz. Bu makalede, zaman karşılığında en fazla müşteri çekmek, böylece başarılı pazarlama kampanyası başlatmak yardımcı olacak ipuçları ile doludur.

periscope

Iş piyasasına bunu kullanırken Periskop size sunulan tüm seçenekleri kullanın. Anahtar, bu seçenekler tam olarak ne bilmektir sayfanızı özelleştirebilirsiniz çok farklı yolları vardır. Eğer bazı fikir verebilir ki Periskop dahil birçok web sitesi vardır yardıma ihtiyacınız olursa.

bilmeniz gerekir. Diğer sayfalarda yayınlayarak biraz dikkat alabilirsiniz. Bu olumlu dikkat olmak istiyorum. Paylaşmak değerli bilgiler olduğunda sadece yayınlamak. Her ne pahasına spam kaçının.

Sizden daha büyük görünmesi için Periskop fanlar satın almayın. Büyük fan numaralarına yolunuzu satın almak için biraz nakit aşağı atmak için cazip olabilir, ama asla istediğiniz gibi çıkıyor. Bunlar kutsamak taraftarlar masaya hiçbir şey getirmiyorsun, ve iş dünyasında olan insanlar bir kalp atışı bu taktiği sayesinde görebilirsiniz. Buna değer hiç.

Tanıtılan Mesajını kullanmak istiyorsanız, geçerli hayran kitlesi ile böylece sadece yapmak. olmayan bir fan "Tanıtılan" gördüğü zaman, onlar bir "Sponsor Reklam" olduğunu düşünüyorum ve buna tıklamamayı eğilimindedir. ve açıkçası böyle, onlar zaten sizin kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı olarak Geçerli fanlar bu şekilde düşünmek olmaz.

periscope

Sizin Periskop iş sayfasında kitleye konuşun. Birisi Duvarında bir şey yazmak için zaman alıyor, bunları cevaplamak gerekir. Bu işinizi demesinden benzer. Telefonda, onlarla konuşmak ve iyi bir izlenim yaratmak için onların sorulara cevap verecek. Bu kavram e-posta ve web formu gönderimleri ile aynıdır. Bu sizin Periskop sayfası ile aynı olmalıdır.

Bilgi grafikleri oluşturun. Bilgi grafikleri resimlerden bir adım, ve bilgi ve hedef pazar için yararlı olabilir ilgili bilgileri içerir. Eğer bir Infographic oluşturduğunuzda, bilgi değerlidir çünkü başkaları tarafından paylaşılacak daha muhtemeldir. Bu profilinizi yükseltir, ama aynı zamanda büyük bir ustalıkla görünmesini sağlar.

Gerçekten Markanızı kapalı gösterir senin Periskop sayfasında bir kapak fotoğrafı kullanın. Örneğin, en çok satan ürünlerinden biri bir resmini göstermektedir. Sen halkın Daha Fazla Bilgi Alın zihninde taze ürünlerinizi tutmak istiyoruz ve sağ kapak fotoğrafını seçerek sizin için çok daha kolay yapabilirsiniz.

Periskop birçok işletme için adeta ikinci bir web sitesi haline gelmiştir. birkaç yıl için Periscope olmaktan ve Periskop gelen ve resmi iş web sitesine trafik sonuçları karşılaştırarak sonra, birçok işletme onlar kendi ev Web sitesinde benden daha Periskop trafik var buluyorlar. Bu Internet üzerinde varlığınızı genişletmek için harika bir yoldur.

periscope

. Periskop böyle popüler bir pazarlama aracı haline gelmiştir bir sebebi var. Her gün yeni insanlar Periskop kaydolmak ve bunların her biri size ulaşabilecek başka kişidir. Eğer bütün potansiyeli Periscope kullanırsanız, durdurulamaz olacak. Bu sayede yazıya, yapmanız sadece ne biliyor ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek. ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *