Youtube Pazarlama 101:! Her şey Bilmeniz Gereken

Eğer Youtube olmak üzere iş daha bilinir hale ve mevcut müşterilerle iletişim kurmak için bu önemli. Bir kampanya başlıyor öncesinde Youtube pazarlama hakkında her şeyi öğrenmek gerekir. Sen kampanyanızı geliştirmeden önce bazı yararlı Youtube pazarlama ipuçları için aşağıdaki makalede üzerinde gitmek gerekir.

youtube marketing

Youtube Insights iyi kullanın. Sen uzandı kaç kişi hakkında bir fikir edinmek için haftalık bazda bu özelliği ziyaret etmelisiniz. Her güncellemeler yanı sıra uzandı kullanımların haftalık sayıda ayrıntılı sayılarını almak mümkün olacaktır.

Kitlenizle söyleyecek değerli bir şey varsa, bir şey söyleme. İnsanlar sayfasını ziyaret etmek ve yararsız ve / veya tarihli olduğu bilgilere tedavi istemiyoruz. Eğer, söz aynı niş bulunmaktadır paylaşım bağlantıları veya videoları denemek için ilgili ve benzersiz bir şey yoksa.

Bir diyalog olarak Youtube düşünün. Birçok insan kitleleriyle AT Youtube pazarlama, konuşma başladığında. Eğer izleyici İLE konuşmalıyız. Onlarla sohbet ettiğimizi gibi, onlara bir şeyler duyuruyoruz gibi değil hissedin. Youtube sosyal bir ortam olduğunu unutmayın. Sen sosyal olmak gerekir.

Insanlar çok sizin tarafınızdan doymuş hissetmeye başlayacağını Youtube sayfasında çok göndermeyin. Onlara düşünmek şeyler vermek, bu yüzden biraz boşluk her gönderme arasında akmasına izin vermek istiyorum. Youtube yeni sayfa sahipleri bir veya iki kez bir haftadan orijinal site daha fazla göndermek önerir.

Numaraları gibi taraftarların düşünmeyin. Bu büyük bir hayır-hayır Youtube pazarlama var. Eğer marka şampiyonlarını inşa ediyoruz, sayı toplama değildir. Eğer şirket veya marka seven kişilerden oluşan bir topluluk yaratıyor. onlar kaynaklanmaktadır saygı ile onları tedavi edin. Bu insanlar sizin şirket için bir fark yaratabilir.

Eğer Youtube kampanyası sayesinde üretmek kaç satış takip edin. Eğer Youtube paylaşmak kupon kodlarıyla ürünleri satın kaç müşterinin sayın. Ayrıca birçok kişi size Youtube sayfasında paylaşan ürün sayfalarına bağlantıları takip nasıl takip etmek için bir ziyaretçinin sayacı kullanabilirsiniz.

Sayfanızı neden var olduğunu düşünün. basitçe şirket ve yeni ürünler hakkında kelime çıkmak çalışıyorsunuz? Veya, sayfa müşterilerinizle daha iyi iletişim için bir forum olarak çalışıyor? Yapmanız sayfanızı istediğini net bir resim var sonra, pazarlama hedefleri üzerinde çalışmaya başlayabilir.

Bunu her Youtube güncellemesinde Kullanım fotoğraflar. İnsanlar Youtube fotoğraflara bakmayı seviyorum. daha görsel bir post, aslında biraz viral olma vardır daha iyi bir şans. Yani herhangi bir fırsat görsel pas almak için izin vermeyin, senin hızla bir yazı dışarı almaya çalışırken bile. görsel büyük yapmak için zaman ayırın.

! Sen pazarlama için Youtube kullanılacak en iyi yollarını öğrenmek gerekir ve büyük bir referans ileriye olarak bu parça hizmet etmelidir. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek. Artık kendi kitleye yönelik bu teknikleri hedef gerekir. Youtube pazarlama ile başlayan önce, bu konuda daha fazla bilgi edinmek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *